Print

Koučingas

Autorius: - pbc -. Paskelbta: Koučingas

Psichologiniai žmoniu tipai ir rezultatyvus vadovavimas. 1 dienos koučingo programa vadovams

Kaip tapti aukščiausios klasės vadovu? Lengviausia būtų, jei įvaldytume poveikio priemones taip, kad visi mus suprastų, patikėtų ir imtų sekti. Tačiau istorija primena, kad net Jėzus Kristus nepajėgė visų žmonių atversti į vieną tikėjimą, nors jis buvo Dievo sūnus. Stebuklingo poveikio metodo niekas neatrado ir vėliau, per 2000 metų. Tad užuot atnašavus trumpalaikiams poveikio efektams, pastangas verčiau nukreipti žmonių psichologijos pažinimui ir pozityvių bendradarbiavimo būdų paieškai.

Programos tikslai:
  1. Geriau pažinti save, savo poreikius ir pasirinkti tinkamus savo veiklos efektyvumo didinimo būdus, nedidinant darbo krūvio.
  2. Išplėsti savo vadovavimo ir valdymo kompetencijos ribas - suprasdami skirtingų, nei jūs, žmonių tipų problemų sprendimo būdus ir asmenybės savybes, galėsite jiems tinkamiau parinkti užduotis ir motyvavimo sistemas.
  3. Padidinti savo bendravimo ir darbo komandoje kompetenciją - suprasdami prigimtines tipologines priešpriešos tarp žmonių priežastis, galėsite sumažinti konfliktų ir veiklos paralyžiaus tikimybę arba sušvelninti pasekmes.
  4. Savarankiškai naudotis testų rezultatais priimant darbuotojų atrankos, komandų sudarymo ir kitus valdymo sprendimus.
  •  

    PBC misija – padėti įgyvendinti gyvybingos, atsinaujinančios veiklos strategiją 

Dienos citata

manote?

Aš moku bent vieną Europos kalbą

Laisvai - 37.9%
Gerai - 24.1%
Susikalbu - 20.7%
Ruošiuosi mokytis - 13.8%
Man nerūpi - 3.4%

Total votes: 29
The voting for this poll has ended on: 24 Kov 2017 - 00:00