Print

Personalo brokerių centro darbuotojai mokėsi įvaldyti naujas interneto technologijas

 2013-02-21

2013 m. 02 mėn. 04-09 dienomis Personalo brokerių centro darbuotojai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo programose, finansuojamose iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

I. Savickienė dalyvavo kursuose „Creating Multimedia Content for Moodle using Windows & freeware programs“ Tenerifėje (Ispanija), kuriuos organizavo Europaishe Bildungsinitiative (EBI) iš Austrijos. 

Print

Geri ar blogi bus 2013 metai?

 2012-12-30

Pasak J. Erlicko, niekada nėra taip blogai, kad negalėtų būti dar blogiau. Tad drįstame tvirtinti, kad ir 2013 metai nebus patys blogiausi, o tai jau visai neblogai, gal net labai gerai! 

LINKIME ŠILTŲ NAUJŲJŲ METŲ!

 

Print

Palinkėjimas 2012 metams

2012-01-20

Neverta abejoti, kad 2012 metai bus ne mažiau sudėtingi ir nenuspėjami nei praėjusieji, kalbant apie ekonomiką, įstatymus, komunikacijos greitį, naujas technologijas, globalizaciją, politinius svyravimus ir kitus nenumatytus įvykius, kurie vers darbuotojus keisti planus ir prisitaikyti, kad jie judėtų į priekį ar tiesiog išgyventų. Pokyčių vėjo stiprumas prilygs vėtrai, o informacijos kiekis, kurį reikės aprėpti – milžiniškas.

Tad pasitikime sudėtingumą paprastumu. Atsisakykime nebūtinų dalykų. Komunikuokime su žmonėmis aiškiai. Susitelkime ties 1-3 svarbiausiais tikslais ir juos pasiekime!

 

Print

Nauji PBC adresai

2011-08-01

Keičiame ankstesnįjį Personalo brokerių centro interneto svetainės adresą www.pbcentras.net į naująjį - www.personalo.lt. Taip pat keičiasi ir mūsų kontaktiniai el. pašto adresai, juos rasite kontaktų skiltyje.

Atsiprašome už nepatogumus.

Print

Atnaujinta Personalo brokerių centro interneto svetainė

2011-03-11

Atnaujintas PBC interneto svetainės dizainas ir turinys, palengvinta informacijos paieška. Nuo šiol įdiegta turinio valdymo sistema leis lengviau ir laiku atnaujinti informaciją bei gauti grįžtamąjį ryšį.

Ši svetainė kartu reprezentuoja ir mūsų interneto svetainių kūrimo paslaugos koncepciją – vartotojui suprantama arcitektūra, modernus dizainas ir švari lietuvių kalba turi sudaryti nedalomą harmoningą visumą. Užsakovui nereikia rūpintis programavimo uždaviniais ir kylančiomis problemomis.

Jei pageidaujate būti matomi ir išsiskirti internete, susisiekite su mumis.

  •  

    Žmogus turi būti tik kuklus žaidėjas, negalintis net lygintis su Gamta. Jis turi atidžiai klausytis jos ir kukliai priimti jos įsakymus.

    Kagefumi Ueno, Japonijos ambasadorius prie Šventojo Sosto

Dienos citata

manote?

Aš moku bent vieną Europos kalbą

Laisvai - 37.9%
Gerai - 24.1%
Susikalbu - 20.7%
Ruošiuosi mokytis - 13.8%
Man nerūpi - 3.4%

Total votes: 29
The voting for this poll has ended on: 24 Kov 2017 - 00:00