Print

Personalo brokerių centras

• Psichologija personalo valdyme • Strateginis personalo valdymas

Mokome vadovus bei personalo vadovus ir specialistus, konsultuojame, rengiame metodikas, kuriame ir įgyvendiname personalo valdymo bei interneto projektus.

Lanksčiai atsižvelgiame į klientų poreikius – parenkame dominančias programas, suderiname tinkamą mokymų laiką ir vietą. Vedame seminarus mažoms grupelės dalyvių, taip pat ir vienam asmeniui.

Stebime pasaulio tendencijas ir ieškome geriausio pritaikymo Lietuvoje. Pirmieji pradėjome populiariausio darbdavio rinkimus, darbdavių komunikacijos su darbo rinka projektus, darbuotojų lojalumo ir karjeros vertybių tyrimus, adaptavome Kolbe psichologinę-vadybinę sistemą, pasiūlėme darbuotojų kaitos sąnaudų skaičiavimo metodiką ir kt.

Naudojame informacinių technologijų sprendimus, kad atliktume paslaugas greičiau, tiksliau, paprasčiau. 

Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, didelėmis ir mažomis, lietuviško ir užsienio kapitalo įmonėmis, verslo bendrovėmis bei visuomeninėmis organizacijomis. Bendradarbiaujame su kitomis švietimo įstaigomis.

Veikiame nuo 2002 metų.

  •  

    Mūsų libido reikalauja iliuzijos, kad neišsikvėptų.

    Slavoj Zižek, kultūros kritikas ir filosofas, šiuolaikinių laikų teoretikas

Dienos citata

Šviečiantis pasiūlymas!

Vidaus darbo tvarkos taisyklės - tik 5 Lt! Elektroninis leidinys gali būti naudingas kuriant savo įmonės vidaus darbo tvarkos taisykles, ar tiesiog palyginimui. Vidaus darbo tvarkos taisyklės - tai privalomas kiekvienos įmonės dokumentas. Be juridinio, jis atliks ir svarbų vadybinį vaidmenį, jeigu tai nebus vien sausų formalumų rinkinys. Leidinį galite įsigyti el. parduotuvėje Daiktai.eu